הדרכה למאמנים ולמטפלים - מיינדפולנס | Mindfulness | קורסים מיינדפולנס | קורס מיינדפולנס | אנה נווה לדרמן
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיינדפולנס אנה נווה לדרמן
מיינדפולנס - אנה נווה לדרמן

הדרכה
למאמנים ומטפלים

דף הבית » הדרכה למאמנים ולמטפלים

הדרכה מקצועית למאמנים ומטפלים - סופרוויזן

קישורים מהירים למה שמעניין אותך

כל מטפל וכל מאמן צריך מאמן וצריך מטפל ובעיקר צריך הדרכה

הדרכה , או סופרוויז'ן בלעז, זו האפשרות שלך להתפתח אישית ומקצועית כמאמן וכמטפל. הדרכה הכרחית אם חשוב לך להפוך את ההכשרה שלך למקצוע ולשכלל את היכולות שלך. כי הרי הלימוד האמיתי הוא עכשיו-לאחר סיום הלימודים בהם הוכשרת כמאמן או כמטפל, כשהשטח קורא לך ומאתגר באינסוף מצבים שלא יכולת לחשוב ולהתכונן אליהם מראש. ועכשיו הלקוחות הם המגרש האמיתי עם ההתרגשויות , הסיפוק אך גם הקשיים והאתגרים. מקצוע האימון והטיפול דורש יכולות אישיות גבוהות, הרבה אנרגיה וכוחות, התמודדות עם הרבה לא נודע, ועבודה עצמית בלתי פסוקת גם להתפתחות האישית וגם לזו המקצועית. ולכן כל מאמן צריך מאמן , כל מטפל צריך מאמן ומדריך. מקצוע האימון והטיפול הוא מקצוע בודד. פגישות האישיות עם המתאמן/המטופל משאירות אותך בבדידות עם כל האתגרים האישיים והמקצועיים שהדרך הזו מזמנת.

למה כדאי לבוא אליי להדרכה?

פגישות ההדרכה מאפשרות לך להרחיב את זווית הראיה על עבודתך, לקבל מסגרת להתלבטויות ולקשיים, להעצים את עצמך ולהעשיר את סל הכלים שלך.
הפגישות מתאימות למאמנים ולמטפלים בכל שלב של הדרך להרחבה והעמקה להתעשר בכלים אימוניים לניהול התהליך הטיפולי. בקבוצות ההדרכה יכולים להתארגן כמה מטפלים ומאמנים לתהליך קבוצתי ויכולים להזין אלה את אלה בהמון ידע וניסון המאפשר הרחבה של הכלים והתפתחות אישית ומקצועית מעמיקה. אני, אנה נווה לדרמן, מאמנת בכירה מטעם לשכת המאמנים. ובוגרת הכשרת תרפיה מבוססת מיינדפולנס באוניברסיטת בר אילן. מאחורי אלפי שעות אימון מאז שנת 2001. אני מלמדת קורסים בכירים להכשרת מאמנים ומלמדת עשרות קורסים למיינדפולנס במסגרות שונות. אני סופרוויזר מוכרת על ידי לשכת המאמנים בעלת ניסיון רב בהדרכה. הפגישות מתקיימות במרכז הארץ או און ליין בזום. אז… אם מתאים לך לעשות קפיצת מדרגה ולהיכנס לשורה הראשונה של המאמנים המקצועיים והמצליחים – דברו איתי.

לפרטים נוספים
חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

ברוכים הבאים
אני שמחה שקפצתם לבקר באתר שלי!
אי הוודאות של המציאות שמשתנה לנו,
מביאה איתה סטרס ותחשות מעיקות.
המיינדפולנס עבורי היא שליחות ודרך חיים ובמיוחד בימים אלו, של תקופת הקורונה, אני כאן לעזור. בשיחות ועידה בזום, או בכל אפליקציה אחרת.
 
דילוג לתוכן