קורס מיינדפולנס בעברית לישראלים בחו"ל - מיינדפולנס | Mindfulness | קורסים מיינדפולנס | קורס מיינדפולנס | אנה נווה לדרמן
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיינדפולנס אנה נווה לדרמן
מיינדפולנס - אנה נווה לדרמן

קורס מיינדפולנס
בעברית לישראלים בחו"ל

דף הבית » מיינדפולנס באירגונים » קורס מיינדפולנס בעברית לישראלים בחו"ל

MBSR- Mindfullness Based Stress Reduction
קורס מיינדפולנס בעברית.

קישורים מהירים למה שמעניין אותך

לא צריך לחפש את המילה המדויקת, אין פערי תרבות והתחושה של המוכרות העמוקה חשובה מאד כדי לפנות את המרחב לעבור את התהליך ולהפנים וגם ליישם . זה נכון גם אם יש לכם שליטה מלאה בשפה שניה ובודאי כאשר לא לגמרי. כי בכל מקרה- בשפת הלב והנפש יש ניואנסים שאם לא ממש מבינים אותם חשים ניכור וקשה יותר להתחבר.

מה זה שיטת או גישת מיינדפולנס ?

שיטת מיינדפולנס mindfulness – או גישת מיינדפולנס היא פיתוח תשומת לב ונוכחות מרגע לרגע בהווה מתוך כוונה ללא העדפה וללא שיפוטיות. מיינדפולנס זו גישה , הוויה, דרך לחיות ולפגוש את כל מה שהחיים מזמנים באופן שמאפשר תודעה צלולה והפחתת המאבקים שלך עם עצמך, עם המציאות ובמיוחד עם הקרובים לך. החיים בחו"ל כרוכים הרבה פעמים בקשיים אליהם מצטרפת תחושת בדידות , גם כשיש מלא חברים חדשים. קורס מיינדפולנס mindfulness דיגיטלי- "לעשות שקט בראש " הוא בדיוק מה שחיפשת. מיינדפולנס mindfulness בעברית , אצלך במחשב, בלי לצאת מהבית, בלי תלות קבוצה (זה לא און ליין. השיעורים מוקלטים ומגיעים אליך למחשב ויש לך יכולת לחזור וללמוד אותם כרצונך ולכל החיים) . הקורס כולל הנחיות לתרגול מיינדפולנס mindfulness

מה קורס מיינדפולנס דיגיטלי כולל?

קורס מיינדפולנס – לעשות שקט בראש כולל 8 שיעורים במיינדפולנס +7 שיעורי העמקה והעשרה.
הקורס כולל הנחיות לתרגול מיינדפולנס.
הקורס כולל כניסה לקבוצה סגורה בפייסבוק ואפשרות לתמיכה במידת הצורך במיילים.
הקורס ייתן לך תשובה מלאה על השאלה איך מתרגלים מיינדפולנס ואיך אפשר להתמודד עם סטרס, מתח נפשי ועם קשיים בחיי היום יום.
זהו קורסים מיינדפולנס למתחילים ולמי שכבר למד והתנסה ורוצה להתרענן ולחזור לתלם של תרגול מיינדפולנס בחיי היום יום.

מה יצא לך מקורס מיינדפולנס?

בקורס תהיה לך אפשרות לקבל דרך להפסיק את סחרור המחשבות והדאגות,  לעצור את היו-יו של מצבי הרוח, לרסן את תחושת החרדה, להתמודד עם תחושת הבדידות בדרך מיטיבה ויעילה, לצאת מהמלכודת של מחשבות על העבר, תחושת קורבנות ודאגות בקשר לעתיד. תודעת מייינדפולנס זה אומר להיות בנחת ברגע היחיד שבו החיים מתרחשים- עכשיו! יש לך אפשרות להפחית סטרס ולשחרר את תחושת המועקה שמשתלטת ופוגעת קשות באיכות החיים. כבר במהלך קורס מיינדפולנס mindfulness תהיה לך דרך להרפות , להנות מהחיים כפי שהם- באשר הינך עכשיו.
הסטרס גובה מחיר עצום מתיש ומרוקן אותך, פוגע במערכות היחסים ולא מאפשר להנות מהחיים וממה שיש. ואפשר אחרת!! זו לא גזירת גורל. תרגול מיינדפולנס נותן דרך לפגוש את המציאות בבהירות ובתודעה צלולה ולהתמודד עם הקשיים באופן מיטיב בסבלנות וברוגע ,בצורה יעילה שתיטיב איתך , עם המשפחה ועם כל הסביבה.
הנה כל הפרטים על הקורס : – מיינדפולנס mindfulness– לעשות שקט בראש. הקורס בו יש לך אפשרות ללמוד בדרך פשוטה איך מתרגלים מיינדפולנס mindfulness ואיך מפחיתים סטרס ומפתחים רוגע ובהירות בחיי היום יום. מיינדפולנס בעברית נותן לך את מענה השלם להתמודדות עם האתגרים של החיים.
לקריאה נוספת על מיינדפולנס».

לפרטים נוספים
חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

ברוכים הבאים
אני שמחה שקפצתם לבקר באתר שלי!
אי הוודאות של המציאות שמשתנה לנו,
מביאה איתה סטרס ותחשות מעיקות.
המיינדפולנס עבורי היא שליחות ודרך חיים ובמיוחד בימים אלו, של תקופת הקורונה, אני כאן לעזור. בשיחות ועידה בזום, או בכל אפליקציה אחרת.
 
דילוג לתוכן