הרצאות מיינדפולנס לקהל הרחב עם אנה נווה לדרמן | | Mindfulness »
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיינדפולנס אנה נווה לדרמן
מיינדפולנס - אנה נווה לדרמן

הרצאות מיינדפולנס
לקהל הרחב Mindfullness

דף הבית » מיינדפולנס באירגונים » הרצאות מיינדפולנס לקהל הרחב

הרצאות מיינדפולס לקהל הרחב

קישורים מהירים למה שמעניין אותך

כללי – קהל היעד של הרצאות מיינדפולנס – למי זה מתאים?

כל קבוצה של 8 אנשים ומעלה:

בארגונים – ימי גיבוש, ימי צוות , הדרכות מנהלים.
וגם לקהל הרחבכלומר- לכולם  : חוגי בית, ערבי רווקות/ים, ארגונים, קתדרות ,מועדונים חברתיים
ניתן להזמין הרצאות בהתאמה אישית בנושאים שונים בהתאם לקהל היעד וההקשר.
משך כל הרצאה הוא כשעה וחצי ועד סדנה של שלוש שעות.

הרצאת מיינדפולנס: לעשות שקט בראש, הפחתת מתח נפשי ושחיקה בעזרת מיינדפולנס

מיינדפולנס – מודעות קשובה או קשיבות mindfulness  למה שקורה ברגע הזה
ללא שיפוטיות ומתוך סקרנות וקבלה. המקור של מיינדפולנס הוא בבודהיזם ובשנים האחרונות זכה לאלפי מחקרים מדעיים המוכיחים את הערך של תרגול מיינדפולנס להפחתת סטרס ולעוד תחומי חיים רבים כמו שינה, התמודדות עם כאב, חרדה ודכאון פיתוח שלוה, בהירות מחשבתית, שיפור מערכות יחסים ובאופן כללי תחושת סיפוק, מרץ והנאה מהחיים.

הרצאות מיינדפולנס

מה בהרצאות מיינדפולנס ?

מה זה מיינדפולנס? 
איך מיינדפולנס מסייע להפחתת מתח נפשי?
מה הקשר בין מיינדפולנס לרמת האושר שלנו?
איך מיינדפולנס יאפשר לך לשפר את היעילות וההישגים שלך בחי היום יום ?
הרצאה משלבת ידע, שיח ותרגול חוויתי. כמו כן, יינתנו כלים פרקטיים לתרגול מיינדפולנס בחיי היום יום.

***חברות ענק כמו אינטל, פייסבוק, גוגל ואפילו סטיב גובס , הפרלמנט האנגלי והאיחוד האירופאי הבינו כבר את החשיבות של תרגול מיינדפולנס ומשלבים מיינדפולנס על בסיס יום יומי.

הרצאה: אושר כאן ואחר כך

בהרצאה סוחפת, מרתקת וחווייתית יפתחו לך זוויות ראיה חדשות ומפתיעות על אושר מה זה בכלל אושר?  האם הוא אפשרי? איך אפשר לחוות אושר בחיים מלאי מתח, אתגרים, משימות ואי וודאות? איך אפשר "להתאשר" כשקשה להתעניין, להתלהב, לאהוב כי עסוקים במרוץ של החיים? וחוץ מלדבר "על" אושר תהיה חוויה התנסותית מעצימה של אושר ברגע הזה. על ידי תרגול מיינדפולנס – נוכחות ותשומת לב למה שקורה ברגע הזה.

הרצאה: אהבה זה קול הסיפור- איך מיצרים הרמוניה בין הקולות השונים שבתוכנו.

הרצאה מבוססת על שיטת טרילותרפיה (קישור…) הרצאה חווייתית ואפילו מצחיקה בה כל אחד יוכל לזהות את ה"דיירים" הפנימיים שלו. כי הרי לכל אחד מאיתנו יש קולות שונים:
יש את הקול של ההיגיון- זה הראש
הקול של ה"בא לי"- הרגשוגם לגוף יש קול משלו ,אם כי הוא בדרך כלל מחובר לרגש. כאשר אין בעל בית – כל הדיירים האלה יוצרים סבל פנימי, מאבקים, סכסוכים. צריך בעל בית. מי זה בעל הבית? מה כל קול אומר ואיך עושים ביניהם שלום- ההרצאה מעניקה כלים פשוטים לזיהוי הדרך בה אנחנו מחבלים באושר שלנו ומאפשר להבין איך אפשר לשנות ולהתחיל ליצר הרמוניה פנימית . על זה ועוד…בהרצאה יוצאת הדופן- אהבה זה כל קול הסיפור. ההרצאה משלבת תכנים מעולם הטריל ותרפיה (ניסים אמון) המיינדפולנס mindfulness לפרטים והזמנות- דברו איתי.

לאכול את מה שאוכל אותך MIND-FOOD-NESS

הרצאה חווייתית שעניינה איך לעבור מאכילה רגשית לאכילה קשובה כיצד ניתן להפריד בין רעב רגשי לרעב פיזי ולאמץ אכילה מודעת ומהנה "היה לי יום מעצבן. אני חייבת פיצוי מתוק!"; "ממילא שברתי את הדיאטה, מה תשנה עוד פרוסת עוגה"; "אם כבר – אז כבר". נשמע מוכר? MIND FOODNESS היא הרצאה ייחודית וחוויתית לשיפור מערכת היחסים עם הגוף ועם האוכל. ההרצאה משלבת תכנים מעולם ה Mindfulness מיינדפולנס וידע בתחום האכילה הרגשית ותזונה. בהרצאה נבין איך להפריד בין רעב רגשי לרעב פיזי, נזהה מהו ממעגל הקסמים השולח אותנו שוב ושוב למצוא נחמה באוכל ואז להרגיש רע על זה שאכלנו, בהרצאה נפתח חלון לאפשרות להחליף את האכילה האוטומטית או את האיסורים הנוקשים – באכילה קשובה, מתוך מיינדפולנס והקשבה לגוף ולנפש ובאכילה מודעת ומהנה. זו ההרצאה שנועדה לכל מי שרוצה להרגיש טוב ולהגיב למה שקורה סביבך מתוך בחירה ולא מתוך אוטומט בלתי נשלט.

לפרטים נוספים
חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

ברוכים הבאים
אני שמחה שקפצתם לבקר באתר שלי!
אי הוודאות של המציאות שמשתנה לנו,
מביאה איתה סטרס ותחשות מעיקות.
המיינדפולנס עבורי היא שליחות ודרך חיים ובמיוחד בימים אלו, של תקופת הקורונה, אני כאן לעזור. בשיחות ועידה בזום, או בכל אפליקציה אחרת.
 
דילוג לתוכן