ככה יעשה לטייס שיוצא לאמסטרדם - מיינדפולנס | Mindfulness | קורסים מיינדפולנס | קורס מיינדפולנס | אנה נווה לדרמן
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיינדפולנס אנה נווה לדרמן
מיינדפולנס - אנה נווה לדרמן
helicopter-983979_1920

ככה יעשה לטייס שיוצא לאמסטרדם

איתן הוא איש צוות אויר, טייס באחת מחברות התעופה. הגיע אלי עם רצון לרדת במשקל , לשפר את הבריאות ובכלל, להרגיש יותר טוב. מכוון שרק לפני זמן קצר יחסית הייתי דיילת אויר אני מכירה היטב את אורח החיים הנוודי הזה והאתגרים שהוא מציב בפני אנשי צוות אוויר באשר הם.

האתגר הגדול-להתמיד ביציבות באורח החיים הלא יציב בהגדרה.

בהדרגה בנינו תפריט המציב קווי יסוד המאתימים לאיתן. איתן אוהב לבשל ועושה זאת נפלא , אוהב לאכול והאתגר עבורו הוא למצוא אפיקים לאהבותיו הקולינריות באופן בריא שיאפשר לו להרגיש שאינו מקריב ומסתגף. החלטנו על מינון של 75-25. 75% מהתזונה שלו תהיה טבעית ובריאה וב 25% הוא יבטא את עצמו אלא שהפעם באופן מודע ומתוך בחירה ולא באופן שנסחף אחרי התשוקות ללא שליטה וללא תשומת לב.

איתן כבר ירד במשקל 5 ק"ג , הוא מרגיש הרבה יותר טוב ובסך הכל ממש מסתדר עם אורח החיים החדש בלי תחושת סגפנות והקרבה מוגזמת .

ואז מגיעה ממנו ההודעה הבאה ביום חמישי בערב : 

גיל המכתב

אני מגיעה לקרוא את הווטס אפ הזה רק בשישי בבוקר ובשמיעה ה"מוזיקלית" שלי מבינה שהוא מכין את הקרקע ל"חגיגות" באמסטרדם אני   עונה לו:

תשובה לגיל

וזו תשובתו . שלשת הקופים. גיל רק קופים

 

לא ממש מבינה את שלושת הקופים..האם מתכוון אלי. לא שומעת לא רואה ולא מדבר איתך? או שזה מה שיעשה מול הפיתויים באמסטרדם?

מרויחה זמן למחשבה והולכת על בטוח…שולחת לב. מה כבר יכול להיות? הכי חשוב שידע שאני באה מאהבה גם כשאני קשוחה איתו ובינתיים אני מתארגנת לתשובה המסודרת שמיד מגיעה  עם נסיון נוסף לרעיונות ופתרונות לאמסטרדם:

התשובה לקופים

 עושה "וידוא הבנה"..מסבירה את מה שהוא כבר שמע ממני מלא פעמים ובלי שום ספק זוכר היטב..על בננות וכו…: ומה הוא עונה? בירות ועוד בירות וגם יין לקינוח…

בירות

אז הבירה הזו היא לכבודי ?הוא עושה לי "לחיים" ?  או שזה סוג של את יכולה להגיד מה שאת רוצה ואני מתכוון לשתות בירות בזוגות ולקנח ביין?

עוברת  גם אני לשפה של תמונות כי הבנתי שאין ברירה..if cannot fight him ….join him/. הרי קורה שהמילים לא מספיק ברורות ואולי הוא מעביר לי מסר של "דברי אלי בתמונות".

גיל רק פירות

 זה מה אני אומרת בנחישות רבה. מה לא מובן פה?

והוא לכאורה מסכים. אני מכירה אותו. איתן לא ממהר להתעמת. בדרכו העדינה הוא בוחר את הדרך המתאימה לו באופן מדוייק ביותר. הוא מבצע מה שנקרא בתקשורת מקדמת ולא אלימה הצטרפות. מסכים איתי ומוסיף על שלי…שיטת "כן וגם" :.

גיל התשובה לפירות

טוב…צריך להגיע להסכמה. ביואינדיבידואליות, אמרנו? ככה יראה האמסטרדם של איתן….נכנעת…איו ברירה. עוד רגע מתחילה שיעור יוגה וצריך לסגור עניין. משאירה את התפריט שלו ומוסיפה פעילות גופנית, חיוכים והרבה אהבה. כי אין משמין ומזיק יותר מרגשי אשמה וכעס.

נושמת לרווחה.מקבלת בחזרה בייגלה של מלאך. לא ברור מי המלאך-אני או הוא. העיקר שהמלאך כבר כאן ואני יכולה להתחיל את השישבת שבת בשקט. 

גיל כל הציורים

 25  דקות אחרי זה….. HAPPY END….

 גיל שיק


אין ספק שאפשר לסמוך על הטייסים שלנו.

תטוס לשלום איתן יקר ותחזור  בשלום וניפגש להמשך הדרך. אני גאה בך מאד , בנחישות בהתמדה ובכנות העדינה שלך.

ותודה שהרשית לי לשתף בהתכתבות המדליקה הזו. 

לא חייבים לטוס לאמסטרדם כדי לאכול בריא. אם גם אתם רוצים לעשות את השינוי שאיתן עושה- מוזמנים להתקשר אלי עכשיו 0523222803

אהבתם? שתפו את הפוסט:
WhatsApp
Facebook
LinkedIn
Print

לפרטים נוספים
חייגו עכשיו:

או השאירו פרטים לקבלת שיחה חוזרת:

אולי יעניין אותך לקרוא גם על:

אנה נווה לדרמן

 מדיטציה ושלפשטונדה

"אם אתה יודע איך לסבול-תדע גם איך לא לסבול" (סנגאי) הביטוי שְלַפשְטוּנדֶה בתרגום מילולי: שעת שינה. המשמעות היא שעת מנוחה בין 16:00-14:00. אין להרעיש ואין להפריע.

קרא עוד »
אנה נווה לדרמן

דרכים להורדת מתח נפשי

במפגש שלנו היום אני מזמינה אותך בעזרת המיינדפולנס וההנחיות שלי, להעלות את רמת המודעות שלך למתח שקיים אצלך ולהתעורר לאפשרויות שיש לך להפחית את רמת המתח בחיים שלך ולחתור לאיכות חיים שלווה ורגועה יותר.

קרא עוד »
ברוכים הבאים
אני שמחה שקפצתם לבקר באתר שלי!
אי הוודאות של המציאות שמשתנה לנו,
מביאה איתה סטרס ותחשות מעיקות.
המיינדפולנס עבורי היא שליחות ודרך חיים ובמיוחד בימים אלו, של תקופת הקורונה, אני כאן לעזור. בשיחות ועידה בזום, או בכל אפליקציה אחרת.
 
דילוג לתוכן