המלצות - מיינדפולנס | Mindfulness | קורסים מיינדפולנס | קורס מיינדפולנס | אנה נווה לדרמן
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיינדפולנס אנה נווה לדרמן
מיינדפולנס - אנה נווה לדרמן

המלצות

דף הבית » המלצות

לקוחות מספרים

סדנת המיינדפולנס של אנה הפכה להיות חלק בלתי נפרד, משבוע בריאות שאנחנו מפיקים לחברות הייטק, במהלך העשור האחרון. בשנה האחרונה שיתוף הפעולה עם אנה רק גדל, מתוך הצורך הגובר של עובדים לקבל כלים להפחתת סטרס ולהתמודד עם אי וודאות במציאות משתנה. כמפיקה, ששמעה את אנה פעמים רבות, אני מוצאת את עצמי מרותקת אליה כל פעם בחדש, למסריה המרגיעים ולדרך העברה המיוחדת במינה. הפידבקים שאני מקבלת מצד העובדים והחברות תמיד חיוביים והחיבור לאנה הוא מיידי ומורגש. אנה מאפשרת מרווח להתנסות, בדרך שאינה מאיימת ואינה מרתיעה, גם את העובדים הסקפטיים ביותר. הסדנא בנויה היטב משלושה חלקים: החלק הראשון מתמקד בהגדרה מהו מיינדפולנס, במה הוא שונה מטכניקות מדיטציה אחרות ותועלותיו שהוכחו מדעית. החלק השני כולל התנסות ע"י מתן תרגולים קצרים ולא מאיימים, ופתיחת מרווח לשיתוף ודיאלוג. בעוד החלק השלישי מתייחס למיינדפולנס בחיי היומיום, ונותן כלים פרקטיים לאנשים עסוקים. סרטוני ההדרכה שאנה מעניקה, מאפשרים להמשיך לתרגל ולהתוודע לעולם המרתק של המיינדפולנס. תודה לך אנה יקירה.
עדי סוקול קצירי
מנכ"ל בחברה בריאה, לקידום בריאות בחברהו
"אנה יקרה, מודה לך על העבודה הנהדרת שאת עושה עם אנשים, ברגישות,במקצועיות, בעומק, בהומור, ובמגע העדין והעמוק שלך."
ניסים אמון
זן מאסר ומפתח הטרילותרפיה
"אנה, אין לי די מילים לתאר לך איזה שימוש עשיתי בכלים שנתת לי, ביחסים מול השותפים, במקום שלי, היכולת לקבל ביקורת, ללמוד לתקן ולהמשיך הלאה, להתבונן בדברים בצורה מקצועית ולא אישית.
יעל. צ
יוזמת עסקית
"מי שמעוניין לבחון ("להתבונן") בחייו וגם לשפר את איכות חייו מומלץ לו על סדרת מפגשים אנה. הגעתי לאנה מתוך חיפוש פתרונות לשדרוג ההרגשה האישית מחוסרת האנרגיה להתפתחות בקרירה ולהתפתחות אישית. כמנהל בכיר בחברת הייטק – התנסיתי רבות בפיתוח עסקי ובניית תוכניות עסקיות אך מעולם לא התפניתי לפיתוח "תוכנית חיי" וכל זאת בהנאה צרופה וללא לחץ עסקי…."
מיכאל
סמנכ"ל פיתוח עסקי בהייטק
אנה היקרה, תודה רבה על סדנאות מיינדפולנס שהעברת לעובדי חברת מטריקס. אנחנו עובדים עם אנה כבר שנים במטריקס והעברנו מספר סדנאות מיינדפולנס פרונטאליות. בתקופת הקורונה המאתגרת יצרתי קשר עם אנה להעביר סדנת מיינדפולנס בזום. אנה כמובן נענתה בחיוב ולמרות החששות שהסדנה מתקיימת לראשונה בזום, התגובות היו חיוביות וטובות. אנה הצליחה להעביר את הסדנה בזום בצורה הטובה ביותר, לעניין, להרגיע, לסקרן ולהעמיק עם המשתתפים גם מרחוק. ממליצה מאוד על סדנת מיינדפולנס, בעיקר להפגת המתחים של התקופה האחרונה. שוב המון תודה,
גל
רכזת הדרכה - משאבי אנוש
ברוכים הבאים
אני שמחה שקפצתם לבקר באתר שלי!
אי הוודאות של המציאות שמשתנה לנו,
מביאה איתה סטרס ותחשות מעיקות.
המיינדפולנס עבורי היא שליחות ודרך חיים ובמיוחד בימים אלו, של תקופת הקורונה, אני כאן לעזור. בשיחות ועידה בזום, או בכל אפליקציה אחרת.
 
דילוג לתוכן