אנה נווה לדרמן – אימון | תרפיה | מיינדפולנס | הפחתת סטרס וצמיחה ממשברים
חיפוש
סגור את תיבת החיפוש
מיינדפולנס אנה נווה לדרמן
מיינדפולנס - אנה נווה לדרמן
דף הבית » אודות אנה נווה לדרמן

אודות אנה נווה לדרמן

מי אני ומה הסיפור שלי

אפשר להגיד שהתשובה על השאלה הזו היא סיפור מתמשך שאני יוצרת בחיי. וממשיכה לשאול את השאלה הזו שוב ושוב וכל פעם מגלה משהו חדש ובעיקר מגלה על ידי מודעות עצמית קשובה שמי אני זה בעצם הסיפור שאני מספרת על עצמי ועל החיים שלי.

אנה נווה לדרמן

אז הנה הסיפור שלי

בכיתה ח' כתבתי עבודה על ההתפתחות המוסרית של ילדים. תמיד הייתי תולעת ספרים. היייתי רשומה לכל הספריות בעיר ובחלק מהם לקחתי ספרים על שם אחי הגדול כדי שיתנו לי ספרים של גדולים.
בתיכון – הייתי מכורה לספרים של איין ראנד וגם לספר של הרמן הסה :" סידהרתא" (ועוד לא ידעתי כלום על בודהיזם ועל מיינדפולנס) ולכל מה שנוגע בסודות הכמוסים של נפש האדם. תמיד סיקרן אותי החיבור בין הנפש לגוף ותמיד חשבתי שלעזור לאנשים זו הסיבה הכי טובה בעולם לקום בבוקר.
זאת כנראה הסיבה שבמהלך התואר הראשון, הקצונה בחיל האוויר ושנים רבות ומוצלחות של קריירה ניהולית – הרגשתי שזה לא זה. כזו הייתי…סקרנית, שואלת שאלות, לא לוקחת שום דבר כמובן מאליו.

כשכתבו עלי בחוות הדעת התקופתיץ בחיל האויר :  "דמות יוצאת דופן בנוף האנושי" ראיתי בזה מחמאה. והכוונה היתה להיותי שוחרת חופש. ואכן חופש זה השם הנרדף שלי וזו המוטיבציה שלי למסעות האינסופיים שלי לנבכי התודעה שלי – השאלה המובילה אותי היא איך להיות עם תודעה של חופש. אחרי שהלכתי בדרכים שונות גיליתי את התשובה הכי עמוקה בלימוד בודהיזם ובתרגול מיינדפולנס.
והרבה שנים זה גם מה שאני עושה בלווי אנשים אחרים על ידי אימון, תרפיה ומיינדפולנס – ואני משוכנעת שזה אפשרי. בזכות לימודי בודהיזם ותרגול מיינדפולנס גיליתי שאפשר למצוא אושר ושקט בתוכי – גם כשלא הכל מושלם, וזה חופש מבחינתי. ואני שמחה להעניק גם לך את הדרך הזאת.
עד שיום אחד עצרתי את מסלול הקרירה שלי ושיניתי כיוון. התחלתי להתמסר לליווי אנשים כדרך חיים.

אחרי למעלה מ 20 שנים בהן אני מטפלת ומאמנת, ולמעלה מ 30 שנות הנחיה איחדתי את כל מה שלמדתי לשיטת INSiGHT – אימון, תרפיה ומיינדפולנס. האיכויות שהן השראה עבורי באישי ובמקצועי הן: פשטות, תקשורת, הומור, טוב לב ויצירתיות. אני ממשיכה ללמוד כל הזמן, וחולקת עם המון לקוחות ותלמידים את כל הידע והניסיון שלי.

אני תלמידה נצחית (בעיקר לומדת בודהיזם ו מיינדפולנס) בסקרנות אינסופית לאנשים ובאהבה גדולה אליהם.
המוטו שלי הוא "אושר זה ההסכמה לקבל את מה שקורה ברגע זה ".
למה ? כי ממילא זה מה שקורה עכשיו. ואת העובדה הזו אי אפשר לשנות. ולכן עדיף לקבל את מה שקורה בנחת ובלב פתוח וזה גם שמבטיח שנדע ליצור את הרגע הבא באופן מיטיב.

זו תמצית התרגול והאימון האישי שאני מיישמת בחיי ומלמדת אחרים בקורסים למיינדפולנס ובקליניקה בה אנשים מגיעים לאימון ותרפיה בהם מיינדפולנס הוא חלק בלתי נפרד מהתהליך להפחתת סטרס, מודעות עצמית ופיתוח רוגע נפשי.
אז אני כאן בשבילך ואני יודעת להיות איתך וללוות אותך בדרך אותה אני בעצמי עושה וגם מלווה בה אנשים רבים שנים רבות.

ההכשרות המקצועיות שלי:

מורה למיינדפולנס MBSR – mindfulness based stress reduction- מטעם המרכז הבינתחומי ואוניברסיטת בנגור אנגליה
תרפיה מבוססת מיינדפולנס – אוניברסיטת בר אילן
אימון אישי – CTI – ביה"ס הבינלאומי לאימון קואקטיבי, ארה"ב
סופרוויז'ן למאמנים – לשכת המאמנים
עוצמת הרכות- בית הספר בהנהלת טובי בראונינג מפתחת השיטה
יעוץ תזונה – IIN – ביה"ס להכשרת יועצי תזונה ובריאות , ניו יורק
תזונה טבעית – מטעם ענת ארגמן.
טרילותרפיה – בוגרת קורס מספר 1 – זן מסטר ניסים אמון
B.A – ספרות ומדעי ההתנהגות , אוניברסיטת תל אביב
הנחיית קבוצות – מעגלי הקשבה
תעודת הוראה – סמינר אורנים.

שלכם ולמענכם, 
אנה נווה לדרמן
INSIGHT – אימון, תרפיה מיינדפולנס
הפחתת סטרס וצמיחה ממשברים.
ברוכים הבאים
אני שמחה שקפצתם לבקר באתר שלי!
אי הוודאות של המציאות שמשתנה לנו,
מביאה איתה סטרס ותחשות מעיקות.
המיינדפולנס עבורי היא שליחות ודרך חיים ובמיוחד בימים אלו, של תקופת הקורונה, אני כאן לעזור. בשיחות ועידה בזום, או בכל אפליקציה אחרת.
 
דילוג לתוכן